مهاجم فرانسوی به زودی در جمع شاگردان مجیدی
بعد از کش و قوس های فراوان قرارداد دو ساله رودی ژستد با باشگاه استقلال به امضا رسید.
کد خبر: ۱۰۰۵۲۸۴
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۶ 30 October 2021

به گزارش تابناک سمنان رودی ژستد مهاجم فرانسوی مد نظر فرهاد مجیدی از چند روز پیش به ایران سفر کرد و تست های پزشکی را نیز با موفقیت پشت سر گذاشت. این بازیکن که بر سر مسائل مالی و ... با مسئولان باشگاه استقلال به توافق رسیده بود، چند روزی برای امضای قراردادش تاخیر افتاد اما در نهایت امروز این قرارداد بسته شد.


مسئولان باشگاه استقلال امروز قرارداد دو ساله ژستد با استقلال را به امضا رساندند تا بازیکن پیشین پانتولیکوس یونان رسما به عضویت باشگاه آبی پوش پایتخت در بیاید.


با این تفاسیر احتمالا شاهد حضور ژستد در تمرینات استقلال بعد از بازی با تراکتور تبریز خواهیم بود تا این بازیکن رسما به عنوان شاگرد فرهاد مجیدی معرفی شود. ژستد اما که امروز بعد از دیدار با مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال قراردادش را امضا کرد، برای حضور در ترکیب آبی پوشان نیازمند طی شدن مراحل اداری از سوی مقامات باشگاه جدیدش است.

 

 
 

باشگاه استقلال اگرچه قرارداد ژستد را امضا کرده اما برای ثبت این قرارداد در سازمان لیگ و گرفتن کارت بازی او با مشکل مواجه است. استقلالی‌ها اکنون لیست بازیکنان شان پر شده برای ورود ژستد به لیست باید نام احمد موسوی را از این فهرست خارج کنند.


این در شرایطی است که استقلال هنوز با موسوی برای فسخ قرارداد به توافق نرسیده وباید این تفاهم حاصل شود تا آبی ها بتوانند نام ژستد را به لیست خود وارد کرده و کارت بازی او را بگیرند.


با این تفاسیر مسئولان استقلال تا روز پنجشنبه برای انجام امور اداری بابت خروج نام موسوی از لیست و ورود مهاجم فرانسوی فرصت دارند تا این بازیکن بتواند اولین بازی اش را برای استقلال مقابل فجرسپاسی در روز جمعه 14 آبان ماه انجام بدهد.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ورزش سه

 

 

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار