نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه نبود تا به حال صد بار کشور را تکه‌تکه کرده بودند و باید قدردان مجاهدت این مردان باشیم.
کد خبر: ۵۰۸۶۳۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۹ 14 October 2017

به گزارش تابناک سمنان، مسعود پزشکیان عصر امروز در جلسه شورای اداری آذربایجان شرقی که با حضور معاون اول رئیس جمهور در استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه سخنان ترامپ ایران را به‌سمت وحدت سوق می‌دهد، اظهار کرد: دشمن ایرانی آزاد و آباد و مستقل را نمی‌خواهد و به‌دنبال لطمه زدن به استقلال و عزت کشور است.

وی تأکید کرد: باید اختلافات را که واقعیت تلخ و بیخودی است جمع و پشت سر رهبری در برابر دشمن صف‌آرایی کنیم.

نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی وحدت و نظم در امور کشور را از واجبات شرعی برشمرد و گفت: وحدت امروز از نماز شب هم واجب‌تر است و ارزش آن نزد خداوند بیشتر است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه انسجام، دشمن را بر سر جای خود می‌نشاند ابراز داشت:همه‌ما باید برای رسیدن به اتحاد، کوتاه بیاییم، نباید به هر بهانه‌ای علیه هم پرونده بسازیم، به هر بهانه‌ای همدیگر را کنار نزنیم، همه‌ما از این آب و خاک هستیم و همه‌عیب داریم.

پزشکیان، "علم"، "مشارکت" و "ایمان و باور" را لازمه توسعه کشور دانست و تصریح کرد: با این اتحاد و باور می‌توانیم هر مشکلی را از پیش پای خود برداریم.

وی خواستار کمک دولت به برگزاری بهتر رویداد "تبریز 2018" شد و گفت: دولت باید با تمام وجود پای کار آمده و کمک کند تا تبریز را آن طور که برازنده است، به میهمانان عرضه کنیم.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: شایسته است کشورمان را به‌شکلی که برازنده اسلام و ماست، بسازیم و نشان دهیم که بالاترین، برترین و بهترین هستیم.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با ابراز اینکه "دشمن به هر نقطه‌ای از کشور حمله کند، نشانه قوت ماست" افزود: سپاه نبود تا به حال صد بار کشور را تکه‌تکه کرده بودند و باید قدردان مجاهدت این مردان باشیم.

وی تصریح کرد: باید مسائل موجود را کنار بگذاریم و کنار هم در برابر دشمن بایستیم.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار