کد خبر: ۵۷۳۷۳۲
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۴ 03 March 2018
به گزارش تابناک سمنان به نقل از جام جم آنلاین، سازمان حج و زیارت فرصت تازه‌ای برای آن دسته از ودیعه‌گذاران در اولویت که قبلا اطلاعات خود را تکمیل نکرده‌اند، فراهم کرده تا از امروز شنبه ۱۲ اسفند همزمان با تکمیل اطلاعات خود، کاروان مورد نظرشان را در سامانه‌ reserve.haj.ir انتخاب و ثبت نام کنند.
زائران از زمان ثبت نام اولیه اینترنتی در این سامانه تا ۷۲ ساعت کاری فرصت دارند به کاروان منتخب خود مراجعه و ثبت نامشان را قطعی کنند.
هزینه ثبت نام در کاروان‌های حج ۹۷ از ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان است. سازمان حج و زیارت اعلام کرده بانک ملی، یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به متقاضیان این سفر مساعدت خواهد داشت که با کسر آن و به اضافه سود بانکی، زائر مابه التفاوت آن هزینه را برای این سفر پرداخت خواهد کرد.
پرداخت هزینه سفر حج ۹۷ در دو مرحله انجام می‌شود که در مرحله نخست این مبلغ به حدود ۱۰ میلیون تومان می‌رسد. زمان پرداخت باقی مانده این پول را سازمان حج و زیارت اعلام خواهد کرد.
به گفته رئیس سازمان حج و زیارت، اعزام زائران به حج تمتع از ۲۶ تیرماه سال ۹۷ آغاز می‌شود. نیمی از زائران با پرواز‌های ایرانی و نیمی دیگر با هواپیمای سعودی جابه جا خواهند شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار