کد خبر: ۵۸۸۴۹۵
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۹ 10 April 2018
به گزارش تابناک سمنان ، مسئول روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: در ایام نوروز امسال، بیش از 10 هزار نفر از ربات تلگرامی معرفی جاذبه‌های گردشگری استان سمنان بازدید کردند.
"محمدتقی اعرابی"  افزود: این ربات با عنوان "سمنان توریسم" از بیست و هفتم اسفند ماه 96 آغاز به کار کرد و تا کنون، بیش از 10 هزار نفر از اطلاعات موجود در این ربات استفاده کرده اند.
وی با بیان اینکه به طور متوسط، روزانه بیش از 500 نفر از این ربات استفاده کرده اند، گفت: یکی از بخش‌های جذاب این ربات، برگزاری مسابقه "عکسها و خاطره‌ها" بود که خوشبختانه با استقبال خوبی مواجه شد و به زودی نفرات برگزیده این مسابقه معرفی می‌شوند.
اعرابی افزود: در این ربات اطلاعات تمامی شهرستان‌های استان سمنان به تفکیک بارگذاری شده و اطلاعات اماکن گردشگری، اقامتی، صنایع دستی و سوغات به همراه تصویر و ... در دسترس است.
وی با بیان اینکه مختصات تمامی جاذبه‌ها نیز به تفکیک بر روی نقشه گوگل قرار داده شده و در دسترس است، گفت: کار به روز رسانی و تکمیل این ربات نیز در دست اقدام است.
علاقمندان به آشنایی با جاذبه‌های گردشگری استان سمنان می‌توانند با دنبال کردن Semnan_tourism_bot @  اطلاعات مورد نیاز در مورد جاذبه‌های استان، واحدهای اقامتی، پذیرایی و ... را دریافت کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار