سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان:
به گزارش تابناک سمنان ،سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: یکی از بهترین راههای معرفی روستاهای هدف گردشگری استفاده از ظرفیت فضای مجازی است.
کد خبر: ۵۸۹۱۷۷
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴ 11 April 2018
به گزارش تابناک سمنان به نقل از روابط عمومي اداره كل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان سمنان، «محمد جهانشاهی» در دیدار با مدیر کل فناوری اطلاعات استان سمنان، افزود: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان می‌تواند با ایجاد زیرساختهای ارتباطی زمینه معرفی روستاهای هدف گردشگری استان را فراهم کند.
وی با تاکید بر اینکه در دوره حاضر تبلیغات رکن اصلی جذب گردشگر است، گفت: اداره کل فناوری اطلاعات می‌تواند نقش مهمی در انتشار محتوای تولید شده در حوزه گردشگری داشته باشد.
جهانشاهی با بیان اینکه این اداره کل از استارت آپ‌های حوزه گردشگری استقبال می‌کند، افزود: توسعه گردشگری دیجیتال و مجازی، زمینه ساز توسعه گردشگری است.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان نیز گفت: این اداره کل حامی میراث فرهنگی و گردشگری است و  می‌تواند زمینه ساز توسعه گردشگری مجازی باشد.
"مسعود میررضایی" با اشاره به اینکه این اداره کل می‌تواند زمینه انتشار محتوای تولید شده در حوزه گردشگری را فراهم کند، افزود: برقراری ارتباط تمامی مناطق گردشگری با شبکه اینترنت از برنامه‌های در دست اجراست.

               

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار