کد خبر: ۶۰۲۰۵۰
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳ 07 May 2018
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از بهداشت نیوز، از این پس بعد از خوردن آناناس پوست آن را دور نیاندازید. پوست آناناس برای بسیاری از بیماری و مشکلات تندرستی مفید است که اکثر مردم از آن بی خبراند.اما فواید ناشناخته آناناس کدامند؟
۱-باعث چربی سوزی و لاغری می شود
شما می توانید با استفاده از پوست آناناس به راحتی لاغر شوید .بدین منظور می توانید پوست آناناس را بعد از شستن در آب بجوشانید و در طول روز میل کنید.پوست آناناس باعث تنظیم سیستم گوارش می شود و باعث می شود متابولیسم شما افزایش یابد .همچنین باعث می شود تعداد دفعات ادرار شما افزایش پیدا کند.
۲-با سرطان مبارزه می کند
پوست آناناس به دلیل داشتن بتاکارون با سلول های سرطان مبارزه می کند.بر اساس تحقیقات انجام شده پوست آناناس با سرطان پروستات و روده بزرگ مبارزه می کند.
۳-درمان سرفه
یکی دیگر از فواید ناشناخته پوست آناناس درمان سرفه است.برای درمان سرفه می توانید پوست آناناس را در آب بجوشانید سپس آن را با عسل مخلوط کرده و میل کنید.این نوشیدنی باعث از بین رفتن عفونت گلو می شود و در زمان کم سرفه را درمان می کند.
۴-درمان مشکلات معده
مقادیر فراوانی فیبر و برملائین در پوست آناناس باعث جلوگیری از تولید اسید معده و همچنین جلوگیری از تشکیل سلول های مرده در معده و درمان زخم معده می گردد.به افراد مبتلا به یبوست توصیه می شود که در طول روز آناناس و پوست آن را با روش های ذکر شده میل نمایند.
۵-زخم های پوستی
شما می توانید با استفاده از پوست آناناس ،زخم های موجود بر روی پوست را درمان کنید.همچنین پوست آناناس نقش بسزایی در درمان مشکلات پوستی دارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار