مدیر کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان:
به گزارش تابناک سمنان ،مدیر کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: همایش توجیهی، آموزشی توسعه کسب و کار بومی و سنتی ویژه مدیران اقامتگاه‌های بوم گردی استان سمنان برگزار می‌شود.
کد خبر: ۶۰۲۷۰۲
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۴ 08 May 2018
به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان سمنان، «محمد جهانشاهی» امروز و در گفت و گویی افزود: این همایش بیست و پنجم اردیبهشت ماه و توسط شرکت ایوان هفت اقلیم، در اتاق بازرگانی سمنان برگزار می شود.
وی گفت: مدرسان متخصص بوم‌گردی در این همایش یکروزه به تبیین روش‌های توسعه کسب و کار بومی و سنتی می پردازند.
وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف برگزاری این دوره آموزشی، آشنایی مدیران اقامتگاه‌های بوم‌گردی با پایگاه اینترنتی بوم گردی به آدرسwww.BiaBoom.ir  است، گفت: پس از برگزاری این دوره آموزشی، اطلاعات اقامتگاههای بوم گردی استان وارد این سامانه می‌شود.
مدیر کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: در این سامانه اطلاعات لازم در مورد اقامتگاه های بوم گردی از جمله رزرو غذا، کالای بوم گردی، تولیدات صنایع دستی بومی و .... در اختیار علاقمندان به اقامت در واحدهای بوم گردی قرار می‌گیرد.
تا کنون اطلاعات اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان های کرمان، یزد و فارس وارد این سامانه شده و به زودی اطلاعات اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان سمنان وارد این سامانه می‌شود.
استان سمنان دارای 43 اقامتگاه بوم گردی است.
 
 

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار