سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان :
به گزارش تابناک سمنان ،سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت : به مناسبت 27 سپتامبر برابر با 5 مهر چهاردهمین باغ گشت در شهر با حضور شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر سمنان، مدیران شهری و جمعی از شهروندان در سمنان برگزار شد .
کد خبر: ۶۶۰۹۱۸
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸ 29 September 2018
 به گزارش تابناک سمنان ، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت : به مناسبت 27 سپتامبر برابر با 5 مهر چهاردهمین باغ گشت در شهر با حضور شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر سمنان، مدیران شهری و جمعی از شهروندان در سمنان برگزار شد .
عباس بابایی در ادامه گفت : چهاردهمین باغ گشت  به همراه پیاده روی و گشت و گذار پنجشنبه 5 مهر ماه از محل بوستان خوداشتغالی حد شمال غرب میدان کوثر در امتداد مسیر نهر اختصاصی استخر ناسار و اسفنجان آغاز و  به سمت برج گردشگری ققنوس تا بوستان شقایق و محل تقسیم آب رودخانه سمنان (پارا)ادامه یافت .
وی ادامه با اشاره به اینکه گشت و گذار عمومی در کوچه‌باغ‌های هویت‌مند شهر تاریخی سمنان هم‌زمان با روز جهانی جهانگردی  برگزار شد ، در ادامه اظهار داشت : با توجه به تأکید شهردار مبنی بر لزوم شناساندن هر چه بیشتر جاذبه‌های تاریخی و طبیعی شهر سمنان با اولویت به شهروندان شهر اخلاق بر همین مبنا پیاده‌روی‌های خانوادگی در مسیرهای از پیش تعیین‌شده از قبیل این باغ گشت را گامی به‌سوی توسعه جایگاه ویژه سمنان در برنامه‌های توسعه گردشگری با مشارکت مردم دانست.
بابایی هدف از برگزاری این جشنواره و گشت و گذار در باغ‌های شهر شناساندن جاذبه‌های تاریخی و گردشگری به شهروندان شهر اخلاق عنوان کرد و تأکید کرد: در پی آن هستیم تا به‌واسطه برگزاری این گشت و گزار باعث نشاط اجتماعی و رونق اقتصادی مردم شهر شویم که در این راستا از اساتید دعوت کرده‌ایم و بنا داریم با کمک این اساتید جاذبه‌های شهر را معرفی کنیم.
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در پایان خاطر نشان کرد :این شهر دیدنی های بسیاری را نیز در خود جای داده است که اگر آنها را بشناسید بهانه های خوبی برای گشت و گذار در این دیار پیدا می کنید.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار