به گزارش تابناک سمنان ، از "کیانا کاظمی زند" هنرمند نوجوان دامغانی در انجمن سینما جوانان این شهر با حضور فرماندار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تجلیل شد.
کد خبر: ۶۹۶۴۶۴
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲ 29 December 2018
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، این هنرمند در دومین المپیاد فیلم سازی کشور به عنوان منتخب برگزیده شد.
مسئول انجمن سینمای جوانان استان و نمایندگی دامغان در این مراسم گفت: این انجمن با حمایت رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان در سال ٩٦ فعالیت خود را آغاز کرد و با هدف تشویق نوجوانان و جوانان شهرستان به هنر عکاسی و فیلمسازی به فعالیت مشغول است.
سعید خجسته فر به ایجاد موزه عکس و ارائه عملکرد ٤٠ ساله تئاتر در دامغان ادامه داد: انجمن سینمای جوانان این شهرستان اقدام به جذب علاقه مندان به فراگیری رشته های کارگردانی، فیلمنامه نویسی، عکاسی، تصویربرداری، تدوین و ... برگزاری آزمون و دوره های یکساله فیلم سازی کرده است.
وی افزود: این انجمن تا سال ٩٧ حدود ٧٠ هنرجو داشته که این عده با آموزش، به تولید فیلم‌های کوتاه نیمه حرفه ای پرداخته و برخی از آنها به تدریج به تولید حرفه‌ای روی آورده اند هنرجویان انجمن سینمای جوانان دامغان در فاصله یک سال در جشنواره منطقه‌ای شرکت و به مرحله کشوری راه یافتند.
در این مراسم، عملکرد یکساله انجمن سینما جوانان شهرستان دامغان در قالب مستند پخش شد.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار