قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان:
به گزارش تابناک سمنان ،قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان از ارائه ۸۵۲ خدمت مسکن در سال گذشته به مددجویان در قالب خرید، ساخت و بهسازی واحدهای مسکونی خبر داد و گفت: از این مجموع ۸۸ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان صاحب‌خانه شدند.
کد خبر: ۷۴۸۵۸۶
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸ 26 May 2019

به گزارش تابناک سمنان ،محمد شجاعان از تعمیر، مقاوم‌سازی ۷۶۴ واحد مسکونی مددجویان در مناطق شهری و روستایی  خبر داد و گفت: ۶۵۵ میلیون تومان برای تعمیر، مقاوم‌سازی و بهسازی این منازل هزینه شده است.
قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان به ساخت و بهسازی  واحدهای مسکونی مددجویان استان سمنان که از سیل اخیر آسیب‌دیده بودند اشاره کرد و گفت:خسارت بیمه برای واحدهای مسکونی مددجویان شهری ۳۵ میلیون تومان و منازل روستایی ۲۵ میلیون تومان است.
وی  بیمه اثاثیه منزل مددجویان شهری و روستایی را  ۱۵ میلیون دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به این امر، بخش زیادی از خسارات وارده از سیل جبران خواهد شد.
 محمد شجاعان روستاهای توابع شهرستان میامی، بسطام، امیرآباد، شهمیرزاد و دیگر مناطق روستایی مختلف استان سمنان و بخشی در مناطق شهری ازجمله منازل آسیب‌دیده ناشی از سیل‌های اخیر برشمرد و خاطرنشان کرد: بر اساس تدابیر اندیشیده شده، منازل مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان همه‌ساله تحت پوشش بیمه حوادث بوده اند.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار