مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: آسمان شهر‌های نجف کاظمین، بصره و کربلا آسمان امروز و فردا صاف است.
کد خبر: ۷۸۶۹۷۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸ 09 October 2019

آسمان نجف و کربلا صاف است

به گزارش تابناک، صادق ضیائیان، مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان افزود: امروز در مرز خسروی آسمان صاف تا قسمتی ابری است و فردا آسمان در مرز خسروی صاف خواهد بود.

او ادامه داد: آسمان مهران امروز نیمه ابری همراه با افزایش باد است ضمن آنکه فردا آسمان مهران صاف تا کمی ابری به همراه وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اظهار داشت: امروز آسمان شلمچه صاف تا کمی ابری است و فردا همین شرایط در این مرز حاکم است.

ضیائیان با بیان اینکه آسمان نجف امروز و فردا صاف است، گفت: در شهر‌های کاظمین، بصره و کربلا نیز آسمان امروز و فردا صاف است.

وی افزود: در ایلام امروز آسمان نیمه ابری همراه با افزایش باد و فردا صاف تا کمی ابری به همراه وزش باد خواهد بود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد: در اهواز امروز آسمان صاف تا قسمتی ابری و فردا صاف پیش بینی می‌شود، همچنین در کرمانشاه امروز آسمان صاف تا قسمتی ابری و فردا صاف تا کمی نیمه ابری خواهد بود.

ضیائیان ادامه داد: بعد از ظهر امروز و همچنین فردا در استان‌های مازندران، گیلان و گلستان وزش باد، بارش باران پیش‌بینی می‌شود. همچنین در این مدت در شمال خراسان رضوی و خراسان شمالی وزش باد شدید موقت و رگبار و رعد و برق داریم.

وی اضافه کرد: از شنبه هفته آینده با نفوذ جریانات خنک شمالی روی سواحل خزر مجددا بارش باران کاهش دما و وزش باد در این مناطق پیش‌بینی می‌شود که این شرایط در شرق استان اردبیل حاکم است، اما بارش درغرب مازندران و گیلان شدت بیشتری دارد.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد: در سه روز آینده در بخش‌هایی از استان‌های کرمان، فارس، و هرمزگان رگبار و رعد و برق و وزش باد در ساعات بعد از ظهر پیش‌بینی می‌شود.

ضیائیان بیان کرد: شنبه هفته آینده در برخی مناطق استان‌های کرمانشاه، همدان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و کردستان در ساعات بعد از ظهر وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود و در این مدت در استان‌های تهران، زنجان، البرز و ارتفاعات قزوین بارش پراکنده خواهیم داشت.

او یادآور شد: فردا و جمعه در شرق کشور خصوصا زابل کاهش کیفیت هوا به دلیل خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی پیش‌بینی می‌شود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: آسمان تهران فردا صاف تا کمی ابری گاهش وزش باد پیش‌بینی می‌شود، بیشینه دما فردا در تهران ۲۹ درجه و کمینه دما ۱۸ درجه خواهد بود.

ضیائیان اظهار داشت: فردا اهواز با بیشینه دمای ۴۰ درجه بالای صفر گرم‌ترین مرکز استان و شهر‌کرد با کمینه دمای ۱ درجه بالای صفر سردترین مرکز استان خواهد بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار