در شرایطی که خودروی آمبولانس در حال انتقال یک مریض بد حال به بیمارستان بود، راننده پورشه با اقدامی غیرانسانی جان بیمار داخل آمبولانس را به خطر انداخت.
کد خبر: ۷۸۹۲۹۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۷ 17 October 2019

اقدام راننده پورشه بی فرهنگ در مقابل خودروی آمبولانس! +تصاویر//پنجشنبه صبح

به گزارش تابناک سمنان: اقدام غیرانسانی یک راننده بی فرهنگ در یکی از خیابان‌های سنگاپور به سوژه رسانه‌های این کشور تبدیل شد. این راننده خودروی پورشه نه تنها راه را برای خودروی آمبولانسی که در پشت خودروی او در حال حرکت بود، باز نکرد بلکه در عملی سخیف از آنها خواست تا با ماشین گرانقیمتش عکس یادگاری بگیرند. 

این حادثه هنگامی رخ داد که زن جوان  ۴۱ ساله‌ای با نام " چام آهوئی" در حال انتقال پدر ۸۲ ساله‌اش که دچار سکته شده بود به بیمارستان بود. پس از سکته پدر چام به همراه برادرش قصد داشتند که با خودروی شخصی پدرشان را به بیمارستان برساند که بخاطر وضعیت اضطراری او با آمبولانس تماس گرفتند. در حالی که پدر چام در وضعیت خطرناکی قرار داشت و راننده آمبولانس در تلاش بود سریعا او را به یک بیمارستان دولتی سنگاپور برساند، راننده پورشه موجب ایجاد تأخیر در انتقال بیمار به بیمارستان شد.

اقدام راننده پورشه بی فرهنگ در مقابل خودروی آمبولانس! +تصاویر//

یکی از تصاویری که این زن با تلفن همراه خود تهیه کرده، راننده پورشه را که در مقابل آمبولانس در حال رانندگی است و راه را برای عبور آمبولانس بازنمی‌کند نشان می‌دهد.  بنا به گفته چام با وجود روشن بودن چراغ گردان آمبولانس و همچنین آژیر آن این راننده از بازکردن مسیر خودداری کرد. این در حالی بود که تمام خودروهایی که در حال عبور از مسیر بودند با دیدن آمبولانس راه را بازکردند. سرانجام راننده آمبولانس تصمیم گرفت با سبقت از سمت چپ خودروی پورشه بیمار را سریعا به بیمارستان منتقل کند. با این حال آنها با تأخیر حدود ۲۰ دقیقه‌ای بیمار را به بیمارستان رساندند.

قرار دادن شرح این حادثه در فیسبوک با واکنش کاربران زیادی همراه شد و بسیاری از آنها اقدام خودخواهانه و غیرانسانی راننده پورشه را مورد انتقاد شدید قرار دادند.

اقدام راننده پورشه بی فرهنگ در مقابل خودروی آمبولانس! +تصاویر//

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار