شب دراماتیک لیگ برتر؛
تاتنهام در دیداری عجیب و پرحاشیه که با اخراج سون هیونگ مین همراه شد، در مقابل اورتون متوقف شد.
کد خبر: ۷۹۴۰۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵ 04 November 2019

به تابناک سمنان به نقل از گزارش "ورزش سه"، شاگردان مائوریتسیو پوچتینو که در هفته های اخیر عملکرد خوبی ارائه نداده و در رتبه نازل سیزدهم قرار داشتند، امشب نیز پیروزی خود مقابل اورتون را در دقیقه 98 از دست دادند؛ آنهم در دیداری که تحت تاثیر خطای شدید سون هیونگ مین روی آندره گومس و اخراج ستاره ای کره ای قرار گرفت.

 

 

 

تاتنهام و اورتون در 45 دقیقه نخست هر چه زدند به در بسته خورد و تلاش دو تیم در نیمه اول در نهایت نتیجه ای در پی نداشت و اورتون و تاتنهام با قبول تساوی بدون گل راهی رختکن شدند. در نهایت حملات تاتنهام در نیمه دوم جواب داد و دله آلی روی پاس سون هیونگ مین موفق شد دروازه جوردن پیکفورد را باز کرده و گل سرنوشت ساز تیمش را به ثمر برساند.

 

اما در اواخر بازی بود که خطای سخت سون هیونگ مین، ستاره کره ای تاتنهام روی آندره گومز باعث شد این بازیکن با کارت قرمز مستقیم داور مواجه شود. سون که خودش به شدت به خاطر این خطا ناراحت شده بود، نزدیک بود اشک بریزد و صحنه دعا کردن سرژ اوریه برای بهبود شرایط آندره گومس نیز تصاویر قابل توجهی را در این دیدار رقم زد. به نظر می رسد مصدومیت شدیدی در انتظار هافبک پرتغالی اورتون باشد و او احتمالا مدت زیادی از میادین دور خواهد بود.

 

به دلیل رقم خوردن این اتفاقات در نهایت داور 12 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد و در نهایت توسون در دقیقه 98 روی ارسال لوکاس دینیه موفق به زدن گل تساوی اورتون شد تا در نهایت دو تیم در این دیدار پرحاشیه به تساوی 1-1 رضایت دهند.

 

 

 

 

آندره گومس، ستاره پرتغالی اورتون از درد به خودش می پیچید و این اتفاق باعث نگرانی بازیکنان حاضر در زمین شده بود.

 

 

سون هیونگ مین که به دلیل رخ دادن این اتفاق احساس گناه می کرد، اینگونه قبل از اخراج و ترک زمین احساساتی شده و اشک می ریخت.

 

 

 

تصویری که نشان می دهد مصدومیت آندره گومس نه به خاطر خطای سون هیونگ مین، بلکه سرژ اوریه رخ داده است.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار