سید حسن میرعماد:
به گزارش تابناک سمنان: سید حسن میرعماد رئیس سازمان جهاد کشاورزی سمنان بابیان اینکه فرایند پلاک‌گذاری ادوات کشاورزی در استان تسهیل می‌شود، گفت: تاکنون دو هزار کمباین و تراکتور شماره‌گذاری شدند.
کد خبر: ۸۰۱۵۵۷
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰ 30 November 2019

نتیجه تصویری برای پلاک گذاری تراکتور و کمباین سمنان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی سمنان صبح شنبه در نشستی با بهره‌برداران بخش کشاورزی و پلیس راهور سمنان به میزبانی جهاد کشاورزی استان بیان کرد: پلاک‌گذاری ادوات کشاورزی یکی از الزاماتی است که باید اجرا شود که تاکنون توانسته‌ایم پلاک گذاری دو هزار دستگاه تراکتور و کمباین را شاهد باشیم.

وی از تسهیل هرچه بیشتر در فرایند این طرح در استان سمنان خبر داد و افزود: ۶۰۰ پرونده بازدید از ادوات کشاورزی و ورود به مرحله شماره‌گذاری نیز تاکنون افتتاح‌شده که با هماهنگی پلیس راهور به‌زودی این ادوات دارای شماره می‌شوند.

میرعماد بابیان اینکه همکاری بهره‌برداران، جهاد و پلیس برای شماره‌گذاری ادوات کشاورزی بسیار ارزشمند و البته مهم است، ابراز کرد: ازآنجاکه سمنان استان پایلوت طرح پلاک‌گذاری ادوات کشاورزی در سطح کشور است ولذا امیدواریم به سمت تحقق ۱۰۰ درصدی این طرح پیش رویم تا نتایج خوبی را شاهد باشیم.

رئیس جهاد کشاورزی درباره مزیت‌های پلاک‌گذاری گفت: باید با تسهیل فرایند پلاک‌گذاری ادوات کشاورزی، در مسیر تحقق ۱۰۰ درصدی اهداف این طرح تلاش شود تا مشکلی برای تأمین سوخت این ماشین‌آلات ایجاد نشود چراکه ازاین‌پس سهمیه سوخت به ادوات کشاورزی سنگین و سبک اختصاص داده‌شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار