بسیاری از رسانه‌های جهان به بررسی و بازتاب برگزاری نماز جمعه امروز تهران به امامت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران پرداخته‌اند.
کد خبر: ۸۱۴۸۹۷
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹ 17 January 2020

به گزارش تابناک سمنان: بسیاری از رسانه‌های جهان به بررسی و بازتاب برگزاری نماز جمعه امروز تهران به امامت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران پرداخته‌اند.

آسوشیتدپرس

خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس خبر برگزاری نماز جمعه امروز تهران به امامت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را اعلام کرد و نوشت این امر در زمانی بحرانی انجام می‌شود.

بازتاب نماز جمعه امروز تهران در رسانه‌های جهان


 گلوب‌اند‌میل

این روزنامه کانادایی با ادعای اینکه اکنون وضعیت بحرانی است، نوشت رهبر معظم ایران برای اولین بار از سال ۲۰۱۲، امامت نماز جمعه را برعهده خواهد داشت.

این روزنامه همچنین نوشت: تنش‌ها بین ایران و آمریکا از سال ۲۰۱۵ و بعد از خروج دونالد ترامپ از توافق هسته‌ای ایران با قدرت‌های جهانی افزایش پیدا کرده است.

بازتاب نماز جمعه امروز تهران در رسانه‌های جهان


بی‌بی‌سی

شبکه انگلیسی بی‌بی‌سی هم به نقل از کارشناسان گزارش داد زمانی که نماز جمعه به امامت رهبر معظم ایران برگزار می‌شود، قرار است پیام مهمی در آن داده شود.


خبرگزاری شهاب

خبرگزاری فلسطینی شهاب اعلام کرد آیت‌الله خامنه‌ای برای اولین بار بعد از ۸ سال نماز جمعه تهران را امامت می‌کند.


خبرگزاری فرانسه

این رسانه اروپایی با بیان اینکه آیت‌الله خامنه‌ای آخرین بار در سال ۲۰۱۲ (۱۳۹۰) نماز جمعه را امامت کرد، نوشت: «آن زمان، بحران مسئله هسته‌ای ایران مطرح بود. حضور امروز جمعه ایشان هم در برهه پرالتهابی است که ایران بعد از ترور ژنرال ارشد خود "قاسم سلیمانی" به دست آمریکایی‌ها و موشک‌باران اهداف نظامی آمریکا در عراق گذارند».


شبکه تلویزیونی الاتجاه

این شبکه در گزارشی همراه با تصاویر به نقل از خبرنگار خود، از حضور گسترده مردم تهران در مصلای امام خمینی (ره) برای شرکت در نماز جمعه به امامترهبر معظم انقلاب خبر داد.

الاتجاه در حال پخش تصاویر زنده از حضور گسترده مردم تهران و وارد شدن آنان از ورودی‌های مختلف مصلای امام خمینی (ره) است. الاتجاه شماری از جوانان تهرانی را نشان داد که پرچم‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی را به آتش می‌کشند.


شبکه فرانس ۲۴

خبرنگار این شبکه در تهران در ارتباط زنده تصویری همزمان با حضور باشکوه مردم در مصلی تهران، گفت: آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم ایران امامت نماز جمعه تهران را برعهده خواهد داشت.

او حضور مردم را پرشمار توصیف کرد.


بی‌بی‌سی جهانی

شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی جهانی گزارش داد مردم تهران برای برگزاری نماز روز جمعه به امامت آیت‌الله خامنه‌ای با حضور پر شکوه خود به سوی محل برگزاری نماز جمعه می‌شتابند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار