علی اصغر مجد:
به گزارش تابناک سمنان: علی اصغر مجد فرماندار دامغان گفت: بیش از ۳۸۰ میلیارد ریال تسهیلات برای ۲۰۰ طرح اشتغال روستایی در این شهرستان پرداخت شد.
کد خبر: ۸۲۲۳۵۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰ 12 February 2020

نتیجه تصویری برای علی اصغر مجد

فرماندار دامغان گفت: بیش از ۳۸۰ میلیارد ریال تسهیلات در راستای اجرای طرح‌های اشتغال روستایی، عشایری و حمایتی برای ایجاد اشتغال در شهرستان دامغان پرداخت شد و از این میزان تسهیلات، ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار ویژه روستائیان بود که در قالب ۲۰۰ طرح پرداخت شد، ۸۰ میلیارد ریال نیز در قالب طرح حمایتی برای ۶۵ طرح بود که برای ۲۸۵ نفر شغل ایجاد کرده است.

وی تصریح کرد: این تسهیلات پرداختی مربوط به طرح‌های در دست اقدام امسال بود که تعدادی از طرح‌ها نیز در مرحله بررسی و تایید است.

علی اصغر مجد همچنین به میزان تعهد اشتغال دستگاه‌های اجرایی دامغان اشاره و ابراز کرد: تعهد اشتغال شهرستان در سال جاری، یک طرح حمایتیهزار و ۱۳۵ نفر بود که برای بیش از ۹۰۰ نفر تاکنون شغل ایجاد شده است.

مجد بیان کرد: میزان تعهد اشتغال تمامی دستگاه ها، نهاد‌ها و سازمان‌ها مشخص شده است که تا پایان سال، تمامی تعهدات محقق خواهد شد.

فرماندار دامغان همچنین در پایان افزود: سال گذشته، تعهد اشتغال دستگاه‌های اجرایی شهرستان به میزان ۱۰۱ درصد تحقق یافت و تعداد یک هزار و ۱۵۲ شغل ایجاد شد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار