محمدرضا ناصری:
به گزارش تابناک سمنان: محمدرضا ناصری معاون اداره کل تعزیرات حکومتی سمنان از اجرای ۶۰ بازرسی مشترک از روند توزیع و عرضه ماسک در استان خبر داد و گفت: ۱۱ مورد تخلف عرضه محصولات بهداشتی ثبت شد.
کد خبر: ۸۲۶۷۴۸
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴ 27 February 2020

Image result for ماسک بهداشتی

معاون اداره کل تعزیرات حکومتی سمنان ظهر پنجشنبه در نشست کارگروه تنظیم بازار سمنان به میزبانی استانداری با تأکید بر لزوم ساماندهی توزیع ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده در داروخانه‌های استان اظهار داشت: ۶۰ بازرسی مشترک به‌منظور بررسی روند توزیع و عرضه ماسک انجام‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: ۱۰ مورد گران‌فروشی و یک مورد احتکار ماسک و لوازم ضدعفونی‌کننده در استان گزارش‌شده است.

محمدرضا ناصری با اشاره به اینکه در این مدت ۱۳۰ واحد داروخانه‌ها و تجهیزات پزشکی استان سمنان مورد نظارت و بازرسی قرار گرفتند، افزود: در طی این بازرسی‌ها ۱۱ مورد تخلف عرضه محصولات بهداشتی ثبت‌شده است.

ناصری بابیان اینکه در این مدت برخی واحدهای ابزار یراق نیز فروش ماسک انجام می‌دهند، گفت: که بر اساس گزارش‌های رسیده واحدهای ابزار و یراق نیز موردبررسی قرارگرفته و یک تخلف به دلیل درج نکردن قیمت برای ماسک گزارش‌شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون هشت مورد گران‌فروشی مشاهده‌شده است، تصریح کرد: کارشناسان و بازرسان این نهاد با هرگونه تخلف صنفی درزمینه گران‌فروشی و امتناع از فروش ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده برخورد جدی می‌کنند.

معاون اداره کل تعزیرات حکومتی استان سمنان همچنین با تأکید بر اینکه ساماندهی توزیع مواد ضدعفونی‌کننده در داروخانه‌ها در دستور کار قرار دارد، اضافه کرد: توزیع هم‌زمان مواد ضدعفونی‌کننده در شهرهای استان سمنان مانع خرید مازاد بر نیاز افراد و سوءاستفاده سودجویان در این شرایط می‌شود.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار