حجت‌الاسلام علی‌اکبر رشید زاده:
به گزارش تابناک سمنان: حجت‌الاسلام علی‌اکبر رشید زاده بازرس کل استان سمنان با اشاره به اینکه سیاست کاریِ این اداره کل پیشگیری از وقوع جرم و فساد است، گفت: با فساد و مفسدان برخورد جدی و قاطع خواهیم داشت.
کد خبر: ۸۳۷۴۱۰
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸ 08 April 2020

دفتر امام جمعه شهرستان رباط کریم

بازرس کل استان سمنان ظهر چهارشنبه در آئین معارفه خود به عنوان مدیر جدید اداره کل بازرسی استان سمنان به میزبانی این اداره کل ضمن بیان اینکه پیشگیری از وقوع جرم و فساد در استان مهم‌ترین سیاست است، اظهار داشت: چنانچه در امری با دست ناپاکی روبرو شویم، با قاطعیت برخورد خواهیم کرد، این دست‌ها را قطع می‌کنیم و با تلاش و جدیت، نباید بگذاریم تا فساد در جامعه فراگیر شود.

وی بابیان اینکه باید در نظام جمهوری اسلامی ایران گفتمان عدالت را در جامعه نهادینه کنیم، یادآور شد: جامعه باید به این سمت حرکت کند و مردم با عملکرد صحیح و مشی و اجرای درست قوانین این گفتمان را در جامعه پیاده کنیم.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر رشید زاده با اشاره به اینکه تاکنون روند بسیار خوبی در استان سمنان جاری و ساری بوده است، بیان کرد: برای ظهور منجی نیاز است تا گفتمان بشر و جامعه تغییر پیداکرده و عدالت محور رفتار کنیم و به دنبال عدالت باشیم.

رشید زاده با تأکید بر اینکه مقابله و مبارزه با بیماری کرونا و جهش تولید دو هدف اصلی ما در سال ۹۹ است که به‌صورت ویژه به آن خواهیم پرداخت، خاطرنشان کرد: خداوند متعال در تمامی امور و لحظات ناظر بر اعمال ما خواهد بود و قاطعیت، جدیت و نظارت بیشتر سه نکته و مؤلفه اصلی ما در مجموعه بازرسی کل استان سمنان است.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار