پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آقای حمیداوی، برای پرسپولیس کسب جام مهم تر از جان نیست.
کد خبر: ۸۵۶۳۰۸
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷ 30 May 2020

به گزارش تابناک سمنان: مجتبی محرمی بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درباره ارزیابی اش از ادامه بازی‌های لیگ برتر اظهار کرد: لیگ فوتبال در همه جای دنیا قرار است برگزار شود. حتی بازی‌ها در بوندس لیگا بدون حضور تماشاگران برگزارمی‌شود. به نظرم بازی‌های باقیمانده لیگ نوزدهم را برگزار کنند تا تیم قهرمان، سهمیه‌های آسیایی و تیم های سقوط کنندگان به دسته پایین‌تر مشخص شوند.

محرمی بیان کرد: حمیداوی مالک باشگاه پدیده در یکی از برنامه‌های تلویزیونی بیان کرد که برای پرسپولیس کسب جام از جان مهم‌تر است، اما به این صورت نیست. ما جام‌های زیادی به دست آورده ایم و قصد داریم در زمین مسابقه حق خود را بگیریم. البته پرسپولیس با همین تعداد امتیاز هم قهرمان است، اما باقی تیم‌ها هم حق و حقوق دارند. بازی با دورتموند مهمترین دیدار بایرن مونیخ بود که این بازی را بایرن پیروز شد و اکنون هم این تیم آلمانی قهرمان است، اما همچنان بوندس لیگا ادامه دارد. به نظرم ما باید از لیگ‌های سایر کشور‌ها الگوبرداری کنیم.

حمیداوی به دنبال منفعت خودش است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه هزینه اجرای پروتکل‌های بهداشتی سنگین است، اظهار کرد: به نظرم هزینه‌های پروتکل‌های بهداشتی را فدراسیون فوتبال یا کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ بدهند. آقای حمیداوی! اگر شما پول ندارید چرا تیمداری می‌کنید؟ اگر فوتبال صنعت است چرا مالک شهر خودرو تیمداری می‌کند؟ حمیداوی دوست ندارد هزینه کند، اما با تیمداری در مشهد به دنبال سود و منفعت خود است.

مشکل پرسپولیس قهرمانی نیست

او درباره ارزیابی اش از برگزاری بازی‌ها بدون تماشاگر بیان کرد: من بازی‌های بوندس لیگا را تماشا می‌کنم. تیم مونشن گلادباخ طرحی در نظر گرفته است که عکس تماشاگران را روی صندلی‌ها می‌گذارد تا نبود هوادار احساس نشود. کرونا فقط برای فوتبال نیست و همه درگیر این ویروس هستند. به هر حال همه تیم‌ها باید مسائل بهداشتی را رعایت کنند تا مشکلی به وجود نیاید. مشکل پرسپولیس قهرمانی نیست و من حاضرم یک جام خریداری کنم و به هر تیمی که دوست دارد آن را اهدا کنم.

شاید برخی از تیم‌ها در اعلام جواب تست‌ها دروغ می‌گویند

بازیکن سابق پرسپولیس درباره اینکه تست کرونای بازیکنان زیادی مثبت شده است، گفت: شاید برخی از تیم‌ها دروغ می‌گویند و برای اینکه بازی‌ها برگزار نشود تست‌های بازیکنان خود را مثبت اعلام می‌کنند.

برای درست کردن دندان‌م باید به مطب رسول پناه بروم

محرمی درباره رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: من رسول پناه را نمی‌شناسم و صحبتی با او نکردم تا در این باره نظر بدهم. البته تعدادی از پیشکسوتان با رسول پناه دیدار داشتند، اما من در آن جلسه حضور نداشتم تا با سرپرست باشگاه پرسپولیس آشنا شوم. به هر حال رسول پناه دندانپزشک است و برای درست کردن دندان‌م باید به مطبش بروم.

فتح الله زاده قصد داشت مسی را به استقلال بیاورد

او درباره پول گمشده پاداش آسیایی باشگاه پرسپولیس گفت: به هر حال سند و مدرک موجود نیست که این پول کجا خرج شده و آن زمان مدیرعامل پرسپولیس چه کسی بود؟ فتح الله زاده مدیرعامل اسبق استقلال هم گفته بود که مسی را به استقلال می‌آورد، اما او نتوانست ۲۰۰ هزار دلار پول یکی از بازیکنان را پرداخت کند، چطور می‌خواست ستاره بارسلونا را به ایران بیاورد؟

من طلبم را از مردم گرفتم

بازیکن سابق پرسپولیس درباره اینکه از این باشگاه طلب دارد، بیان کرد: من طلبم را از مردم گرفتم و واقعا دست مریزاد به برخی از هواداران می‌گویم که حاضر بودند حتی کلیه خود را بفروشند و پول من را بدهند. دلی برای پرسپولیس بازی کردم و به پیشکسوتان هم احترام می‌گذارم.

محرمی درباره اینکه سبک بازی کدام یک از بازیکنان پرسپولیس شبیه او است، گفت: به هر حال هر فوتبالیستی خصوصیتی دارد و به نظرم همه بازیکنان پرسپولیس خوب هستند و ۳ دوره قهرمانی متوالی در لیگ برتر این موضوع را ثابت می‌کند.

باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس خصوصی نمی‌شوند

او درباره اینکه باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس خصوصی می‌شوند، گفت: به نظرم هیچ وقت این ۲ باشگاه خصوصی نمی‌شوند، چون شرایط لازم برای واگذاری را ندارند. حمیداوی مالک باشگاه شهر خودرو بیان کرده که هزینه تیمش را پرداخت کنند تا در شهر ثالث بازی کند و این وضعیت یک باشگاه خصوصی است.

پول‌های تبلیغات و بلیت فروشی کجا هزینه شده است؟

پیشکسوت پرسپولیس گفت: ما به دنبال کسب جام قهرمانی الکی نیستیم، اما نتایج تیم پرسپولیس نشان می‌دهد که باید این تیم را قهرمان لیگ نوزدهم اعلام کنند. باشگاه‌های خصوصی پول انجام تست‌ها را ندارند و تیم‌های پرسپولیس و استقلال که زیر نظر وزارت ورزش هستند هم مشکلات مالی دارند. به هر حال نمی‌دانم چه کسی درست می‌گوید. معلوم نیست پول‌های تبلیغات و بلیت فروشی کجا هزینه شده است که اکثر تیم‌های لیگ برتری مشکل مالی دارند.

او درباره ممنوعیت جذب بازیکنان خارجی از سوی سرخابی‌ها گفت: بازیکنان باکیفیت خارجی زیادی به کشورمان آمدند، اما آن‌ها پول خود را دریافت نکردند و به فیفا شکایت کردند و پنجره نقل و انتقالاتی چند تیم لیگ برتری را بستند. برخی از باشگاه‌ها ارز دولتی می‌گیرند، اما پول خارجی‌ها را نمی‌دهند. زمانی که تحریم هستیم چرا قرارداد‌ها را دلاری می‌بندند؟ در حال حاضر آن‌هایی که با امثال ویلموتس و استوکس قرارداد بستند باید پاسخگو باشند. انصاری فرد مدیرعامل سابق پرسپولیس باید پاسخ بدهد. استوکس حدود ۴۰ دقیقه بازی کرد، یک شوت زد و ۱۵۰ هزار دلار گرفت و از ایران رفت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار