فرامرز محبوبی:
به گزارش تابناک سمنان: فرامرز محبوبی معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از اجرایی شدن ۷۵ درصد مصوبات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.
کد خبر: ۸۵۶۶۶۶
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰ 31 May 2020
فرامرز محبوبی بعنوان معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت ...
 
معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در ششمین جلسه کارشناسی ذیل کارگروه رفع موانع تولید استان با بیان این مطلب گفت: تا کنون مشکلات یکهزار و ۵۵ واحد تولیدی در جلسات این کارگروه مورد بررسی قرار گرفته است که در جهت رفع موانع دوهزار و ۲۵۹ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است.
وی تصریح کرد: از مجموع مصوبات کارگروه ستاد تسهیل، ۱۴ درصد مربوط به امور مالیاتی، ۱۵ درصد مربوط به امور زیربنایی، ۲۸ درصد مربوط به تعیین نکلیف تسهیلات، ۱۲ درصد مربوط به تامین مالی، ۱۷ درصد مربوط به تامین اجتماعی و مابقی سایر می‌باشد که ۷۵ درصد مصوبات تاکنون اجرایی شده است.
فرامرز محبوبی همچنین از بررسی مشکلات پنج واحد تولیدی صنعتی استان در این جلسه خبر داد و اظهار داشت: در این نشست که با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار گردید پس از بحث و بررسی، مصوبات جلسه جهت طرح در کارگروه اصلی ستاد تسهیل جمع بندی شد.
محبوبی اظهار داشت: در این جلسه که بنا به درخواست واحد‌های تولیدی جهت طرح مشکلات در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل شده است، مسایل و مشکلات بانکی، مالیاتی، زیربنایی و اجرایی پنج واحد تولیدی مربوط به شهرستان‌های سمنان، شاهرود، دامغان و مهدیشهر مورد بررسی قرار گرفت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار