فاطمه منصوری:
به گزارش تابناک سمنان: فاطمه منصوری معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان گفت: ساخت مدارس جدید در استان نیازمند مساعدت ویژه خیّران و عزم همگانی آحاد جامعه و مسئولان است.
کد خبر: ۸۷۴۸۵۷
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۲ 13 July 2020

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان روز دوشنبه در دیدار با مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان افزود: حضور خیّران برای ساخت مدرسه در استان سمنان قابل ستایش است و این رویه مثبت برای برچیدن شدن تمامی مدارس تخریبی و فرسوده ادامه یابد.
وی تصریح کرد: اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان از الگوی های موفق جذب خیّر برای دیگر دستگاه های اجرایی است و در سال های گذشته بسیاری از مدیران با الگوبرداری، از ظرفیت خیّران به نحو شایسته‌ای استفاده کردند.

فاطمه منصوری خاطر نشان کرد: وجود مدارس فرسوده از دغدغه های مسئولان ارشد استان است که با تلاش دولت و خیران باید این نقص مهم از نظام آموزشی برچیده شود.
منصوری ادامه داد: استانداری سمنان در قالب‌های مختلف برای ترویج فرهنگ مدرسه سازی آمادگی دارد و معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان نیز برای نهادینه کردن این فرهنگ با تمام توان تلاش خواهد کرد.
وی افزود: رفع چالش نیروی انسانی در اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان در سطح ملی و استانی پیگیری خواهد شد .

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار