حمایت رئیس جمهور آمریکا از دوست محکومش،حاشیه‌های زیادی به همراه داشت.
کد خبر: ۸۷۵۱۰۸
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸ 14 July 2020

به گزارش تابناک سمنان:  فاکس نیوز در صفحه اینستاگرام خود نوشت: راجر استون دوست و مشاور سابق دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در گفت‌وگویی پس از اقدام ترامپ در صدور فرمان عفو او گفت: من می‌دانستم او کاری انجام می‌دهد، اما فکر می‌کنم اکثر مردم – منصفانه‌ترین آن‌ها – می‌فهمند که او زندگی ام را نجات داد و حداقل روی کاغذ، شانسی برای مبارزه برای اثبات بی گناهی به من داد. 

استون ۱۴ ژوئیه برای تحمل ۴۰ ماه حبس به زندان معرفی شد. وی در ماه فوریه به جرم هفت مورد مانع تراشی، وسوسه شاهدان و ارائه اظهارات دروغ به کنگره محکوم شد. اگر چه استون نسبت به حکمش اعتراض کرده و تاکید دارد هیچ کار اشتباهی انجام نداده است.

استون در گفت‌وگو با شان هنیتی گفت: من علاقه شدیدی به دونالد ترامپ دارم، چون ۴۰ سال است که او را می‌شناسم. او مرد بزرگ عدالت و انصاف است. او فوق العاده شجاع است. 

آدام شیف، رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا نیز سوء استفاده دونالد ترامپ از اختیارات قانونی خود به عنوان رئیس جمهور برای تبرئه نزدیکان خود را اقدامی خلاف قانون توصیف کرد.

آدام شیف در مصاحبه‌ای با شبکه خبری ام‌اس‌ان‌بی‌سی گفت: اگر شما به خاطر رئیس جمهور دروغ بگویید، اگر بخاطر رئیس جمهور پنهانکاری کنید، اگر از ارائه اطلاعاتی که می‌تواند رئیس جمهور را گرفتار (متهم) کند، امتناع کنید، رئیس جمهور از شما حفاظت خواهد کرد.

رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا که از منتقدان سرسخت سیاست‌های ترامپ است، افزود در صورت پنهانکاری برای رئیس جمهور او به شما اطمینان خواهد داد که برخلاف دیگران، مجبور نخواهید شد (برای جرائم خود) به زندان بروید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار