با فسخ یکطرفه قرارداد آژانس خارجی با صداوسیمای ایران بدلیل تحریم‌های آمریکا؛
آژانس تجاری کنفدراسیون با ارسال نامه‌ای به ایران، عنوان کرده به دلیل تحریم‌های بین‌المللی ضمن لغو یکطرفه قرارداد حق پخش تلویزیونی آژانس با سازمان صدا و سیما، از دراختیار گذاشتن سیگنال زنده مرحله گروهی متمرکز لیگ قهرمانان آسیا در قطر معذور است.
کد خبر: ۸۹۸۹۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۵ 13 September 2020

در پی قطع همکاری آژانس طرف قرارداد کنفدراسیون فوتبال آسیا با صداوسیمای ایران، فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا، در خصوص پخش زنده این مسابقات اعلام آمادگی کرد.

به گزارش تابناک سمنان: و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کنفدراسیون فوتبال آسیا و آژانس تجاری کنفدراسیون روز گذشته با ارسال نامه‌ای به ترتیب به فدراسیون فوتبال و سازمان صدا و سیما عنوان کرده به دلیل تحریم‌های بین المللی ضمن لغو یک طرفه قرارداد حقوق پخش تلویزیونی آژانس تجاری کنفدراسیون فوتبال آسیا با سازمان صدا و سیما، از دراختیار گذاشتن سیگنال پخش زنده مرحله گروهی متمرکز لیگ قهرمانان آسیا معذور است.

تحریم ایران برای پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا ! / بازی‌های ۴تیم کشورمان پخش نمی‌شود

بر اساس این اعلام رسمی، میلیون ها ایرانی از تماشای مسابقات تیم محبوب خود در مسابقات قاره ای آن هم در شرایطی که ویروس کرونا اجازه دیدن بازی‌ها از روی سکوهای ورزشگاه را هم از آنها سلب کرده است، محروم شده اند.

سازمان صداوسیمای ایران سالهاست که هیچ حق پخشی برای مسابقات فوتبال داخلی پرداخت نمی‌کند اما در یک تناقص آشکار برای روی آنتن بردن بازی‌های برون مرزی تیم‌های ایرانی و یا حتی پخش لیگ های اروپایی و مسابقات قاره ای اروپا، حق پخش های نجومی می‌پردازد.

گفته می شود در پی این اقدام شرکت خارجی دارنده امتیاز حق پخش مسابقات، دبیرکل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران طی نامه‌ای به دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که فدراسیون فوتبال با تاکید بر رعایت کلیه قوانین و مقررات در تمامی رویدادهای بین المللی _حتی در شرایط شیوع ویروس کرونا_با اعزام نمایندگان خود به منظور حضور شایسته در لیگ قهرمانان آسیا اقدام کرده و بر این اساس انتظار دارد کنفدراسیون فوتبال آسیا بستر لازم برای پخش زنده مسابقات را از طریق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران معمول دارد تا خللی در این باره رخ ندهد و میلیون‌ها هوادار و مخاطب علاقمند به فوتبال در ایران بتوانند بدون استرس مسابقات را از طریق تلویزیون کشورمان و بدون نیاز به شبکه های جایگزین نظاره کنند.

فدراسیون فوتبال که ماههاست بدون رییس اداره می‌شود و سایه تعلیق را بالای سر خود می‌بیند اعلان کرده که بدیهی است، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران هم آمادگی لازم را برای همکاری در چارچوب توافقات قانونی خود با آژانس تجاری کنفدراسیون در بحث پخش لیگ قهرمانان داشته و دارد.

تحریم ایران برای پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا ! / بازی‌های ۴تیم کشورمان پخش نمی‌شود

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: yjc

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار