انتقاد استاندار از بانک‌های سمنان؛
به گزارش تابناک سمنان: استاندار سمنان بابیان اینکه عملکرد بانک‌های عامل استان در پرداخت تسهیلات رونق تولید رضایت‌بخش نیست، گفت: موانع موجود در مسیر تولید باید به‌سرعت رفع شود.
کد خبر: ۹۱۸۹۴۷
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹ 24 November 2020

اجرای طرح جدی مقابله با کرونا با ایجاد محدودیت بر اساس رنگ‌بندی در استان  سمنان

استاندار سمنان پیش از ظهر سه‌شنبه در جلسه ویدئوکنفرانسی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی کنونی تنها راه برون‌رفت از مشکلات تقویت واحدهای تولیدی داخلی است.

استاندار سمنان با اشاره به اینکه تورم و کمبود نقدینگی منجر به نیاز مالی بنگاه‌های اقتصادی و افزایش تقاضا برای تسهیلات بانکی شده است، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی باید در کنار واحدهای تولیدی و صنعتی باشند.

علیرضا آشناگر با تأکید بر لزوم تسریع در پرداخت تسهیلات رونق تولید به متقاضیان بیان کرد: عملکرد بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی رضایت‌بخش نیست و باید در این راستا اقدامی اساسی انجام شود.

آشناگر افزود: باوجود شیوع کرونا ویروس و مشکلات اقتصادی، نباید روند ایجاد اشتغال در استان کاهش یابد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان نیز در این نشست اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی استان سمنان نسبت به رفع مشکلات زیرساختی و مالی واحدهای تولیدی و صنعتی مسئول هستند.

علیرضا شریفی نژاد بابیان اینکه گره‌گشایی از مشکلات بنگاه‌های اقتصادی وظیفه مسئولان است و دستگاه‌های اجرایی نسبت به رفع دغدغه‌های صنعتگران مسئول هستند، افزود: در ماه‌های گذشته تسهیلات خوبی به واحدهای صنعتی و تولیدی استان پرداخت شد که این رویه مثبت با تلاش مسئولان ادامه یابد.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار