رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان:
رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان از وقوع ۸۰ حریق و حادثه طی آبان ماه سال جاری در شهر سمنان خبر داد و گفت: در این حوادث ۳۰ نفر زن و مرد نجات یافتند.
کد خبر: ۹۱۹۱۲۵
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱ 25 November 2020

وقوع ۸۰ حریق و حادثه در سمنان/۳۰ نفر نجات یافتند

به گزارش تابناک سمنان سعید اسمعیل پور  ضمن بیان اینکه طی آبان ماه سال جاری ۸۰ حریق و حادثه در شهر سمنان به وقوع پیوسته است، ابراز داشت: از این تعداد ۳۵ مورد آتش‌سوزی و ۴۵ عملیات امداد و نجات بوده است که همگی آن‌ها به‌خوبی توسط آتش‌نشانان سمنانی پوشش داده شدند.

وی بابیان اینکه تعداد هشت مورد از این حوادث آتش‌سوزی وامداد و نجات خارج از محدوده شهری رخ دادند، افزود: بیشترین تعداد آتش‌سوزی‌های شهر سمنان را با ۱۵ مورد ساختمان‌های متروکه و ضایعات تشکیل می‌دهد و شش مورد دیگر حریق منزل مسکونی را شامل می‌شود.

رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان بابیان اینکه بیشترین آمار حوادث مربوط با ۲۰ مورد به محبوس شدن افراد در اماکن و آسانسور مربوط می‌شود، ابراز داشت: بعد از حبس در اماکن و آسانسور گرفتن حیوانات موذی ۱۳ مورد بیشترین حوادث آبان ماه سال جاری را تشکیل می‌دهد.

اسمعیل پور بابیان اینکه آتش‌سوزی‌ها و حوادث خوشبختانه فوتی در برنداشته است، در ادامه تصریح کرد: طی این حوادث درمجموع ۳۰ مرد و زن نجات یافتند.

وی بابیان اینکه طی ماه گذشت سازمان آتش‌نشانی سمنان به دو هزار و ۴۷ تماس با سامانه ۱۲۵ پاسخ داده است، افزود: از این میزان تماس با مجموع ۳۹ ساعت و ۱۵ دقیقه عملیات اطفا وامداد و نجات و میانگین سه دقیقه و ۵۳ ثانیه زمان رسیدن به محل حادثه به کار خود پایان داده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار