کد خبر: ۹۲۸۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹ 01 January 2021

به گزارش تابناک سمنان اگر شما هم مثل برخی از افراد رنگ سفید کنسول پلی‌استیشن ۵ را دوست ندارید، خبر خوب این است که یک شرکت قصد دارد تا به مناسبت «۳۰ سالگی برند پلی‌استیشن، تعداد محدودی از کنسول‌های نسل جدید سونی را با رنگ مشکی و طراحی پلی‌استیشن ۲ ارائه دهد. لازم به ذکر است که این موضوع هیچ ارتباطی با شرکت سونی ندارد و کاملاً یک طرح غیر رسمی است.

اگر به خاطر داشته باشید، اولین وب‌سایتی که تصمیم گرفت قاب‌های مشکی رنگ برای پلی‌استیشن ۵ عرضه کند، PlateStation5 نام داشت که پس از پیگیری‌های حقوقی سونی مجبور شد نام خود را به Customize My Plate دهد. پس از این اتفاق، صاحب وب‌سایت مجبور شد تا پول پیش خرید پرداخت شده توسط برخی از مشتریان را به آن‌ها بازگرداند. سپس شاهد یک وب‌سایت دیگر بودیم که تلاش کرد تا به روش دیگری پوسته‌های سفارشی شده‌ی خود را برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر کند. این وب‌سایت نیز در نهایت پس از اشاره به سختی کار خود و حتی توهین به مشتریان، از فروش پوسته‌های کنسول سونی کناره گیری کرد.

حالا نوبت به SUP3R5 رسیده است تا شانس خود را برای ارائه‌ی کنسول‌های سفارشی شده امتحان کنند. این گروه اخیراً در انجمن ردیت اعلام کرده است که می‌خواهد تعداد محدودی از کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ را هفته‌ی آینده برای فروش قرار دهد. این کنسول به مناسبت «۳۰ سالگی پلی‌استیشن» تولید شده است. این در حالی است که تنها ۲۶ سال از تولد برند پلی‌استیشن می‌گذرد. کنسول ساخته شده توسط SUP3R5 مشکی رنگ بوده و دارای لوگوی کلاسیک قابل چرخش پلی‌استیشن است. کنترل دوال‌سنس مخصوص این کنسول نیز از همان طراحی آشنا و رنگ مشکی بهره می‌برد.

پلی‌استیشن ۵

SUP3R5 قصد دارد ۳۰۴ دستکاه کنسول و کنترلر سفارشی شده‌ی خود را با قیمت بالاتری به فروش برساند؛ برای مثال، SUP3R5 کنترلر دوال‌سنس را با قیمت ۹۹ دلار در سایت خود لیست کرده است. همچنین در این وب‌سایت ذکر شده است که به دلیل باز کردن کنترلر‌ها برای تغییر رنگ آن‌ها، دیگر خبری از گارانتی برای دوال‌سنس نخواهد بود. البته باید در نظر داشت که هنوز هم احتمال دارد که سونی از این وب‌سایت نیز شکایت کرده و کسب و کار آن را مختل کند. پس پیشنهاد می‌شود که در صورت تمایل، هر چه سریع‌تر برای خرید آن‌ها اقدام کنید.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: گیمفا

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار