وزیر راه:
مهر: وزیر راه با اشاره به کلنگ زنی سال گذشته محور سمنان- سرخه و بهره برداری از آن، گفت: این پروژه راه‌سازی گشایش ارتباطات منطقه‌ای را مهیا کرده است.
کد خبر: ۹۳۲۲۱۰
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹ 14 January 2021

پروژه راه‌سازی سرخه- سمنان گشایش ارتباطات منطقه‌ای را مهیا کرد

به گزارش تابناک سمنان محمد اسلامی، صبح پنج‌شنبه در ادامه سفر دو روزه خود به استان سمنان، از پروژه راه‌سازی سرخه- سمنان بازدید به عمل آورد و در حاشیه این بازدید به خبرنگاران، بیان کرد: این پروژه توانسته خوشبختانه گشایش خوبی را داشته باشد زیرا منطقه پر تردد است و می‌طلبد که یک محور با استانداردهای بهتری در این منطقه وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه سال قبل این طرح کلنگ‌زنی و امسال خوشبختانه بهره‌برداری خوبی از آن شده است، ابراز کرد: یکی از اولویت‌های وزارتخانه اتمام پروژه‌هایی است که بتواند به توسعه اقتصادی مناطق کمک کند که در این زمینه راه، دارای اهمیتی بسزا است.

معاون عمرانی استاندار سمنان نیز در حاشیه این بازدید درباره پروژه راه سازی سمنان- سرخه به خبرنگار مهر، گفت: طول محور ۱۱.۵ کیلومتر است و قرار داد ساخت آن تیرماه ۹۸ منعقد و تاریخ اتمام آن تیرماه ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است.

منوچهر فخری با بیان اینکه مبلغ قرارداد این طرح راه سازی ۳۱ میلیارد تومان برآورد شده است، بیان کرد: این محور دارای پیشرفت فیزیکی ۵۱ درصدی است و همچنین تا کنون ۱۱ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت آن صرف شده است.

وی با بیان اینکه این طرح برای اتمام به ۴۵ میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز دارد، تاکید کرد: امروز با حضور وزیر درباره تسریع در عملیات ساخت و ساز این طرح دستوراتی داده شده است.

وزیر راه قرار است در ادامه سفر دو روزه خود به استان سمنان، بازدیدی از پروژه‌های شهرستان شاهرود نیز داشته باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار