استاندار سمنان خبر داد:
تابناک سمنان: علیرضا اشناگر استاندار سمنان بابیان اینکه با دستور مستقیم رئیس‌جمهور پنج هزار و ۹۰۰میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام این استان اختصاص یافت، گفت: این طرح‌ها ۵۰ تا ۷۰ درصد پیشرفت دارند.
کد خبر: ۹۳۴۶۶۵
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۸ 24 January 2021

پرتال خبری وزارت کشور | استاندار سمنان:‌ ترویج نماز در ریشه‌کنی آسیب‌های  اجتماعی تاثیرگذار است

استاندار سمنان بعدازظهر یکشنبه در جلسه برنامه‌ریزی بزرگداشت دهه فجر در استان سمنان به میزبانی دفتر امام‌جمعه ضمن بیان اینکه تداوم ارائه خدمت به مردم تا پایان عمر دولت دوازدهم در دستور کار قرار دارد، اظهار داشت: با دستور مستقیم رئیس‌جمهور پنج هزار و ۹۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام این استان اختصاص یافت.

وی بابیان اینکه ایام‌الله دهه فجر فرصتی مناسب برای افتتاح طرح‌هایی است که از سال گذشته اجرایی شده و اکنون قابل بهره‌برداری است، افزود: در این ایام از قشرها و گروه‌های خاصی از مردم که در شرایط سخت کرونا همواره پای‌کار بودند قدردانی خواهد شد.

علیرضا آشناگر با اشاره به اینکه این طرح‌ها در بخش‌های مختلفی ازجمله راه‌سازی، آب‌رسانی و بهداشت و درمان اجرایی شده و ۵۰ تا ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، تصریح کرد: با تخصیص و جذب این اعتبارات تا اردیبهشت سال ۱۴۰۰ تمام طرح‌ها افتتاح خواهد شد.

آشناگر با تأکید بر اینکه در راستای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از همه‌گیری ویروس کرونا برنامه‌های دهه فجر متفاوت‌تر از سال‌های گذشته برگزار خواهد شد، ابراز کرد: راهپیمایی دهه فجر سال جاری به‌صورت خودرویی برگزار خواهد شد و سخنرانان نیز از طریق فضای مجازی به سخنرانی می‌پردازند.

وی بابیان اینکه این مهم بستر مناسبی را برای جذب مخاطبان بیشتر به سخنرانی‌های دهه فجر فراهم می‌کند، یادآور شد: قسمت زیادی از مخاطبان در حوزه کاری صداوسیما است و قسمتی نیز به‌صورت ویدئو اجلاس در شبکه شاد و فضاهای مجازی دیگر می‌تواند مورداستفاده قرار گیرد.

استاندار سمنان در ادامه با اشاره به تعطیلی مدارس بیان کرد: جشن‌های انقلابی باید در خانه‌ها برگزارشده تا دانش آموزان نیز از برنامه‌های دهه فجر بهره ببرند و مخاطب اصلی این برنامه باشند.

وی با تأکید بر اینکه گرایش‌ها سیاسی مربوط به ایام دهه فجر نیست و ایجاد وحدت و یکپارچگی در اولویت قرار دارد، خاطرنشان کرد: هرکس با هر گرایش سیاسی که دارد موظف است در گسترش عامل‌های وحدت‌گرا، آرامش‌بخش و امیدآفرین در جامعه تلاش کند و سخنران‌های دهه فجر با رعایت عوامل اتحاد آفرین در بین مردم سخن بگویند.

استاندار سمنان بابیان اینکه سال آینده دو انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستاها را در پیش داریم، تأکید کرد: تبیین دستاوردهای انقلابی و تقویت روحیه شادابی و نشاط برای عموم مردم نقش مؤثری در افزایش میزان مشارکت آنان در انتخابات آتی ایفا می‌کند.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار