ضرورت توجه بیشتر به پروتکل‌های بهداشتی؛
تابناک سمنان: نوید دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بر ضرورت توجه بیش از پیش به پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد و گفت: شمار مبتلایان قطعی در شهرستان‌های شش‌گانه تحت پوشش دانشگاه از مرز ۱۷ هزار و ۶۷۰ بیمار نیز گذشته است.
کد خبر: ۹۴۴۲۴۷
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰ 27 February 2021

۳۰ درصد مردم سمنان به کرونا مبتلا شدند/ ضرورت رعایت نکات بهداشتی - خبرگزاری  مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به آخرین آمار شیوع بیماری کرونا ویروس اظهار کرد: از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا تاکنون 17 هزار و 675 مورد مثبت بیماری کرونا بر اساس معیارهای تشخیصی آزمایشگاهی PCR در مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شناسایی شده اند.

نوید دانایی اضافه کرد: با شناسایی و بستری این بیماران جدید مجموع بیماران بستری شده در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا ویروس تاکنون به چهار هزار و 642 نفر رسیده است .

دانایی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته (از 8 الی 9 اسفند ماه سال جاری) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 9 بیمار مثبت جدید مبتلا به کووید۱۹ در شهرستان تابعه دانشگاه و در مراکز درمانی بستری شدند .

وی ویروس استان سمنان خاطرنشان کرد: علاوه بر این، 13 هزار و 33 بیمار مبتلا به کووید19 نیز به صورت سرپایی در استان شناسایی شدند.

دبیر ستاد مقابله با کروناادامه داد: خوشبختانه کل موارد بهبودی و ترخیص بیماران مبتلا به کووید۱۹ از ابتدای بروز و شیوع بیماری در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه به سه هزار و 896 نفر رسید.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار