رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان:
رئیس پلیس امنیت اقتصادی سمنان بابیان اینکه طی ۷۲ ساعت گذشته انواع وسایل جانبی تلفن همراه، مواد محترقه، لوازم‌آرایشی و بهداشتی و ... کشف شد، گفت: در این رابطه ۱۴ نفر دستگیر شدند.
کد خبر: ۹۴۶۸۳۱
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۹ 07 March 2021

۱۴ نفر در رابطه با قاچاق کالا در استان سمنان دستگیر شدند

 

به گزارش تابناک سمنان سرهنگ محمد اسماعیل حداد بعدازظهر یک‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان ضمن بیان اینکه با توجه به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، حمایت از کالای ایرانی و جهش تولید این سرفصل‌ها در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد، ابراز داشت: جلوگیری از قاچاق کالا ازجمله مواردی که در تحقق شعار سال مورد تأکید معظم له می‌تواند اثرگذار باشد لذا پلیس امنیت اقتصادی به‌شدت با این موضوع برخورد قاطع می‌کند.

وی ضمن بیان اینکه بر اساس مأموریت ذاتی پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان طی ۷۲ ساعت گذشته با همراهی و همکاری یگان‌های انتظامی توانست به توفیقات خوبی در راستای مبارزه با قاچاق کالا دست یابد، افزود: طی بازده مذکور ۱۴ نفر در این رابطه دستگیر شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان بابیان اینکه چهار دستگاه خودرو محتوی کالای قاچاق در سه روز گذشته توقیف‌شده است، ابراز داشت: از این خودروها انواع گوناگون کالای قاچاق ازجمله وسایل جانبی تلفن همراه مواد محترقه لوازم‌آرایشی و بهداشتی و غیره کشف و ضبط‌شده است.

حداد بابیان اینکه ارزش کالاهای کشف‌شده طبق برآورد کارشناسان امر بالغ‌بر ۲۰ میلیارد ریال بوده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه استان سمنان در چهارراه شمال-جنوب و شرق و غرب قرار دارد اما هوشیاری و جدیت مأموران نیروی انتظامی باعث شد تا این خطه برای قاچاقچیان کالا ناامن و سریعاً توسط پلیس شناسایی و دستگیر شوند.

وی افزود: علاوه بر نیروی انتظامی مردم و شهروندان استان نیز می‌توانند سهم قابل‌توجهی در پیشگیری از قاچاق کالا داشته باشند با این رویه که هیچ کالای بی‌هویت و مشکوکی را خریداری نکنند قطعاً نبود تقاضا فرصت سودجویی را نیز به قاچاقچیان نمی‌دهد.

 

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: مهر

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار