مدیرعامل اتحادیه مرغداران استان سمنان:
پیوندی با اشاره به ظرفیت ماهانه جوجه‌ریزی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار قطعه‌ای در مرغداری‌های استان، گفت: کمبودی در زمینه تامین گوشت مرغ در بازار استان و عید نوروز وجود ندارد.
کد خبر: ۹۴۶۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸ 08 March 2021

به گزارش تابناک سمنان کسری پیوندی مدیرعامل اتحادیه مرغداران استان سمنان گفت: ۳۲۰ واحد پرورش مرغ گوشتی با ظرفیت تولید ۹ میلیون قطعه در هر دوره در استان سمنان فعال است و با توجه به میزان تولید این واحدها، کمبودی در بازار استان احساس نمی‌شود.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران استان سمنان ادامه داد: استان سمنان علاوه بر تامین گوشت مرغ بازار استان، بخشی از نیاز بازار استان‌های همجوار مانند تهران را رفع می‌کند.

او بیان کرد: اکنون هر یک کیلوگرم مرغ برای مصرف کننده به نرخ دولتی با قیمت ۲۰۴ هزار ریال در بازار استان سمنان توزیع می‌شود.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران استان سمنان تصریح کرد: با تمهیدات اندیشیده شده، سهمیه نهاده مرغداری‌های استان افزایش یافته و مرغداری‌های استان در زمینه تامین نهاده مشکلی ندارند و انتظار می‌رود تولید استان افزایش یابد.

پیوندی با تاکید بر لزوم نظارت بر بخش عرضه گوشت مرغ در استان سمنان با توجه به قیمت مناسب آن در مقایسه با استانهای همجوار، یادآور شد: برای ارتقای رضایت و احقاق حقوق مصرف کنندگان در عرضه گوشت مرغ در بازار ضرورت دارد نظارت‌ بر عرضه بیش از پیش افزایش یابد.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران استان سمنان اظهار داشت: میزان تولید گوشت مرغ در استان بیش از نیاز بازار است و شهروندان در این زمینه نگرانی نداشته باشند.

 

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: yjc

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار