مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: قرمز شدن شرایط کرونایی در شهر‌های مشهد و قم، برگزاری همایش ملی و نیز کنگره نکوداشت آیت الله العظمی حسینی شاهرودی را در این شهر‌ها به تاخیر انداخت.
کد خبر: ۹۷۹۲۰۶
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷ 17 July 2021
 

 

به گزارش تابناک سمنان فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان  گفت: نشست علمی و کنگره ملی نکوداشت آیت الله العظمی سیدمحمود حسینی شاهرودی از مراجع تقلید که بر اساس برنامه قرار بود در تاریخ‌های ۲۸ تیر در مشهد مقدس و چهارم مرداد در قم برگزار شود به دلیل قرمز شدن شرایط کرونایی این شهر‌ها به تاریخ دیگری موکول شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان متذکر شد: پس از عادی شدن شرایط کرونا در شهر‌های مشهد و قم، زمان برگزاری این نشست و کنگره ملی اعلام خواهد شد.

اولین همایش ملی نکوداشت آیت الله العظمی سیدمحمود حسینی شاهرودی از مراجع تقلید جهان تشیع با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمع کثیری از مسوولان، صاحبنظران و روحانیون پنجشنبه ۱۷ تیر در شاهرود برگزار شد.

آیت الله سید محمود حسینی شاهرودی در سال ۱۲۶۲ در قلعه آقاعبدالله از توابع شهر بسطام در نزدیکی شاهرود به دنیا آمد، وی از مراجع تقلید شیعه در قرن چهاردهم قمری و از شاگردان میرزای نائینی و آقا ضیاء عراقی بود.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: yjc

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین