براساس تازه‌ترین نظرسنجی رویترز – ایپسوس، حمایت مردمی از رئیس جمهوری آمریکا به پایین‌ترین سطح دوران ریاست او رسیده است و به نظر می‌رسد آمریکایی‌ها شدیدا منتقد واکنش او به پاندمی کرونا شده باشند.
کد خبر: ۹۹۴۵۴۲
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰ 18 September 2021

محبوبیت بایدن به پایین‌ترین سطح دوره ریاست جمهوری سقوط کرد

 

به گزارش تابناک سمنان این نظرسنجی ملی که ۱۵ و ۱۶ سپتامبر انجام شد، نشان می‌دهد که ۴۴ درصد از بزرگسالان آمریکایی عملکرد بایدن را در مقام ریاست جمهوری تایید می‌کنند، ۵۰ درصد از آن ناراضی هستند و مابقی اطمینانی ندارند.

محبوبیت بایدن از اواسط اوت همزمان با سقوط دولت کابل و افزایش مرگ و میر مرتبط با کرونا در سراسر آمریکا کاهش یافته است.

در حالیکه اکثر آمریکایی‌ها حامی دستور بایدن برای تزریق واکسن و پوشیدن ماسک به منظور کند کردن سرعت شیوع کرونا هستند، برخی از جمهوریخواهان از آنچه اقدامات بیش از حد کاخ سفید می‌پندارند، انتقاد کرده‌اند.  

این نظرسنجی هفتگی نشان می‌دهد که تعداد آمریکایی‌های راضی از واکنش بایدن به پاندمی کرونا برای اولین بار به زیر ۵۰ درصد رسیده است؛ حدود ۴۸ درصد از پرسش‌شوندگان سیاست‌های پاندمی بایدن را تایید کرده‌اند و ۴۶ درصد از آن ناراضی‌اند.

در هیمن بازه زمانی در ریاست جمهوری دونالد ترامپ، حدود ۳۸ درصد از آمریکایی‌ها از عملکرد او راضی بودند، در حالیکه ۵۷ درصد از آن رضایت نداشتند.

این افکارسنجی آنلاین رویترز – ایپسوس به زبان انگلیسی و در سراسر ایالات متحده انجام شد. این نظرسنجی نظرات ۱۰۰۵ فرد بزرگسال از جمله ۴۴۲ دموکرات و ۳۶۰ جمهوریخواه را گردآوری کرده است.

 

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ایسنا

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار