۱۸۰۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی استان سمنان افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از آمادگی افتتاح ۱۳ پروژه عمرانی و زیربنایی با اعتبار بیش از یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال همزمان دهه تولید و تجارت( یکم تا دهم تیرماه) و در چله شهدای خدمت خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۲۱۱۵
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۹ 20 June 2024

به گزارش تابناک سمنان، محمدرضا باقری ۳۱ خردادماه افزود: ۴۴ واحد کارگاهی شامل؛ ۱۰ واحد سوله کارگاهی در شهرک صنعتی ایوانکی، ۲۴ واحد سوله‌های کارگاهی دانش‌بنیان در شهرک صنعتی سمنان و احداث ۱۰ واحد سوله کارگاهی در شهرک صنعتی شاهرود در این ایام بهره‌برداری می‌شود.

وی بیان کرد: اجرای خط تغذیه گاز به طول ۲.۷ کیلومتر در شهرک صنعتی شاهرود و شبکه توزیع گاز و ایستگاه TBS در شهرک صنعتی شاهرود از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح در چهلمین روز درگذشت شهدای خدمت است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان در ادامه تصریح کرد: در دهه تولید و تجارت امسال، شاهد بهره‌برداری از مخزن هوایی فلزی ۲۰۰ مترمکعبی در شهرک صنعتی شاهرود و منبع بتنی ۲ هزار مترمکعبی در شهرک صنعتی گرمسار خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: شبکه روشنایی و ۲۰ کیلوولت در فاز توسعه شهرک صنعتی گرمسار و نصب انشعابات برق در شهرک صنعتی دامغان در چله خدمت قابل بهره‌برداری است.

باقری با اشاره به تکمیل ساختمان اداری با زیربنا ۱۴۰ مترمربع در شهرک صنعتی سرخه، اظهارکرد: اجرای جدول، پل، زیرسازی و آسفالت در شهرک صنعتی سمنان، و آسفالت در ورودی این شهرک و همچنین اجرای جدول و عملیات خاکی در منطقه ویژه اقتصادی سمنان از دیگر پروژه‌های عمرانی قابل افتتاح در این ایام است.

یکم تا دهم تیرماه دهه تولید و تجارت نام‌گذاری شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار