کشورهای اسلامی برای بازپس‌گیری سرزمین قدس تلاش کنند
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران:
به گزارش تابناک سمنان، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران بابیان اینکه مردم کشورهای اسلامی باید برای بازپس‌گیری سرزمین قدس تلاش کنند، گفت: برخی کشورهای منطقه برای ارتباط با رژیم صهیونیستی تلاش می‌کنند.
در پی اظهارات نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی مبنی بر «شانه خالی کردن وزارت نفت از مسئولیت خود در قبال نفتکش سانچی» این وزارتخانه توضیحاتی را ارائه کرده است.
منابع رسمی اعلام کردند که نقدینگی به رقم بی‌سابقه 1424 هزار میلیارد تومان رسیده و از این حیث رکورد تازه‌ای در دولت دوازدهم به جای ماند. اما این نقدینگی ،چه فایده یا خطری برای کشور دارد؟
مدیر بورس منطقه سمنان گفت : پنج میلیون و 608 هزار و 771 سهم در معاملات روز دوشنبه در بورس این منطقه معامله شد که 69 درصد از ارزش معاملات صورت گرفته مربوط به خرید و 31 درصد مربوط فروش اختصاص داشت.
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس:
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس، راه آهن اینچه برون-شاهرود-طبس را مطالبه ای ملی دانست و گفت:این طرح آسیای میانه را به خلیج فارس و کشورهای حوزه خلیج متصل می‌کند.
قیمت طلا ۱۸ عیار در بازار آزاد هم اکنون ۱۴۰ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی یک میلیون و ۵۰۴ هزار تومان است، ضمن آنکه قیمت دلار در بازار آزاد ۴۴۴۸ تومان شده است.
رییس اتاق بازرگانی:
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان گفت : 50 واحد معدنی این استان به دلیل کمبود و فرسودگی لوله های انتقال آب در آستانه تعطیلی قرار دارد.
مدیرعامل رنوپارس گفت: تا دو سال آینده ۸۵ استاندارد خودرویی اجباری می‌شود بنابراین تولید خیلی از خودروها از جمله محصولات فعلی رنو باید متوقف شود.
سرپرست صنعت، معدن و تجارت سرخه:
سرپرست صنعت، معدن و تجارت سرخه با اشاره به وجود ۷۲ معدن در این شهرستان، گفت: ۲۲ ماده معدنی از قبیل گچ، آهک، زئولیت، سیلیس، سرب و منگنز از این معادن استخراج می‌شود.
اختصاص یک میلیارد تومانی اعتبار ملی به میراث فرهنگی دامغان
علی اصغر مجد:
به گزارش تابناک سمنان، فرماندار دامغان با اشاره به اینکه یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان اعتبار ملی به میراث فرهنگی دامغان تخصیص یافت، گفت: این اعتبارات صرف ۱۸ پروژه میراث فرهنگی شهرستان خواهد شد.
صفحه  از ۲۰۹