رئیس مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی گفت: چند مکانسیم بر رشد مو و نفوذ پذیری پوست تاثیرگذار است که طبق مطالعه و بررسی‌های انجام شده، کافئین اصلی‌ترین آنهاست.
این سبزی حاوی ویتامین A،ویتامین C، ویتامین B۶،آهن،منیزیم،کلسیم،پتاسیم و فیبر است، سبزی گشنیز به عنوان دوای معده وبهبود دهنده عمل گوارش شناخته می‌شود واین تاثیر به حدی است که آنراگیاه ضددیابت می‌نامند.
متخصص تغذیه و رژیم‌درمانی با اشاره به اینکه مصرف برخی مواد غذایی همزمان با مواد حاوی آهن در بدن جذب آهن را کاهش می‌دهد، گفت: اسفناج و حبوبات حاوی آهن را با لیمو ترش بخورید.
رئیس پلیس فتا استان سمنان:
رئیس پلیس فتا استان سمنان گفت : دعانویسی که با تبلیغات کذب در یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به کلاهبرداری از کاربران در فضای مجازی می کرد دستگیر شد.
مدیرکل پلیس افتخاری ناجا:
مدیرکل پلیس افتخاری ناجا با بیان اینکه مشارکت در تامین امنیت نیازمند مشارکت مردم، نهادهای اجتماعی و دولتی است، گفت: ۱۱هزار زن عضو پلیس افتخاری هستند.
شناسایی ۲۲ محله در ۵۷۲ هکتار بافت فرسوده سمنان درطرح بازآفرینی
فرماندارسمنان خبرداد:
به گزارش تابناک سمنان، جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان سمنان با حضورسید عباس دانایی فرماندار، معاون فرماندار و سایر اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد.
دو شیطان صفت که درجنایت‌های سیاه جداگانه دو زن را هدف تجاوز قرارداده بودند سحرگاه دیروز در ندامتگاه مرکزی کرج به دار مجازات آویخته شدند.
باید اقدامات مدیران ارشد استان سمنان برای آحاد مردم قابل لمس باشد
استاندار تأکید کرد؛
به گزارش تابناک سمنان، استاندار سمنان گفت : رفع مشکلات مردم و افزایش روزافزون توسعه اقتصادی در اولویت کاری مدیران دستگاه های اجرایی این استان باشد.
نماینده گرمسار و آرادان در مجلس:
نماینده گرمسار و آرادان در مجلس بابیان اینکه ۳۰خانه ورزشی روستایی تاکنون در این شهرستان دایر شده است، گفت: دیگر روستاها نیز تا پایان سال ۹۷ تجهیز می‌شوند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: متأسفانه به دلیل تغییر سیما و سبک زندگی مردم در دو دهه اخیر، امروز شاهد هستیم که ۵۰ درصد جمعیت بالای ۳۰سال استان سمنان دچار چاقی هستند.
صفحه  از ۳۷۱