داعیه آزادی بیان توسط غرب برای ضربه زدن به ایران است
امام‌جمعه موقت سمنان:
به گزارش تابناک سمنان، امام‌جمعه موقت سمنان بابیان اینکه مدیریت فضای مجازی به نفع امنیت کشور خواهد بود، گفت: داعیه آزادی بیان توسط غرب برای ضربه زدن به ایران است.
امام‌جمعه میامی:
امام جمعه میامی گفت: رسیدگی گروهی مسئولان به شکایات و گلایه‌های مردم به‌خصوص در حوزه بیکاری و معیشت یک وظیفه مهم است که از آن‌ها انتظار داریم بدون خط و جناح آن را مدنظر داشته باشند.
گفت: شاید آقای عراقچی از یک معاهده و برجام دیگر که بین آمریکا و یک یا چند کشور دیگر غیر از ایران منعقد شده سخن می‌گوید!
تحلیل دقیق هفته گذشته رهبر معظم انقلاب از فتنه و آشوب‌های اخیر شاید نیاز به ده‌ها مقاله و نشست تخصصی داشته باشد تا زوایای آن تبیین شود. اما در این مطلب در حد بضاعت به مواردی از آن‌اشاره می‌کنیم.
رئیس جمهور در دیدار نبیه بری گفت: تقویت و استحکام ثبات، توسعه و وحدت در لبنان موجب خوشحالی ملت ایران است.
وکیل مدافع حمید بقایی معاون اجرایی رییس جمهور پیشین می‌گوید موکلش در تمام اتهامات مطرح شده در کیفرخواست صادره از سوی دادستانی، محکوم و دادگاه در هر عنوان اتهامی، اشد مجازات را در نظر گرفته است.
امام‌جمعه دامغان:
امام‌جمعه دامغان بابیان اینکه به‌واسطه فرهنگ ایثار و شهادت توانسته‌ایم توطئه‌های دشمنان را خنثی کنیم، گفت: موفقیت‌ها و پیروزی‌های بزرگ انقلاب مرهون خون پاک شهدا است.
مراقب باشید به بهانه انتقاد دچار «دوستی خاله خرسه» نشوید!
توصیه‌ای به حزب‌اللهی‌ها؛
حزب اللهی ها حتما علاقه وافری به کشور و نظام اسلامی دارند و دلسوز مردم و ملت هستند، اما باید مراقب باشند که تحت تأثیر مخالفت با دولت و یا سلیقه مخالف خود، بهانه دست دشمنان و فرصت طلبان ندهند؛ موضوعی که در جریان اتفاقات اخیر به وضوح آن را دیدیم. هرچند اعتراض اولیه، مردمی و بحق و برای انتقاد از شرایط اقتصادی کشور بود، در ادامه فرصت طلبان برای به انحراف کشیدن آن تلاش زیادی کردند.
از تکرار ماجرای
روزنامه های اصلاح طلب، اصولگرا و مستقل چه نوشتند؟
روزنامه های اصولگرا و اصلاح طلب و البته معتدل معمولا بر اساس نوع سیاست گذاری های خود اقدام به انتشار خبر و گزارش با تیترهایی که سمت و سوی سیاسی خود ا نشان می دهد می پردازند.
صفحه  از ۱۸۵