آل بویه خبرداد؛
تابناک سمنان: حسن آل بویه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: یک هزار و ۷۱۲ میلیارد ریال اعتبار از منابع شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان در نیمه دوم سال "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها" برای توسعه زیرساخت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان هزینه خواهد شد.
کد خبر: ۱۰۰۴۵۰۶
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۳ 26 October 2021

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان اظهار داشت: این میزان اعتبار صرف تقویت شبکه برق، آبرسانی، گازرسانی، خیابان کشی و توسعه فضای سبز و تکمیل طرح‌های تصفیه خانه‌ای در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته ۹۲۴ میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان هزینه شد.

حسن آل بویه افزود: تقویت امکانات و توسعه زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان در افزایش جذب سرمایه‌گذار ارتباط مستقیم داشته و تاثیرگذار است.

آل بویه ادامه داد: طی سال‌های اخیر استان سمنان رتبه‌های برتر کشور در جذب سرمایه گذار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی را به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان بیان کرد: با ایجاد زیرساخت‌های مناسب و همراهی و همدلی دستگاه‌های مختلف امید می‌رود این روند در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی" نام گذاری شده است، تداوم یابد.

وی در خاتمه گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان دارای ۱۸ شهرک و ناحیه صنعتی و یک منطقه ویژه اقتصادی با وسعت ۶ هزار و ۸۸۴ هکتار است.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار