امام جمعه موقت سمنان با بیان اینکه همه مردم باید برای تحقق شعار سال به کمک مسئولان بیایند، گفت: با توجه به اهمیت موضوعات اقتصادی مقام معظم رهبری شعار امسال را «جهش تولید با مشارکت مردم» انتخاب کردند.
کد خبر: ۱۱۶۰۷۵۰
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۶ 30 March 2024

به گزارش تابناک سمنان، حجت‌الاسلام محمدعلی قدس‌پور ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان که در مصلی این شهر برگزار شد؛ اظهار داشت: جنایات اسراییل در فلسطین از حد گذشته است و این باعث انزجار افکار عمومی جهان از رژیم صهیونسیتی شده است.

وی با بیان اینکه جنایت علیه بشریت در فلسطین به دست رژیم غاصب و کودک کش اسراییل قابل بخشش نیست؛ گفت: انفعال شورای امنیت نسبت به این جنایات و موضوع فلسطین جای تأسف دارد.

امام جمعه موقت سمنان با اشاره به شهادت بیش از ۳۰ هزار نفر در فلسطین گفت: باید برای این شورای امنیت که نمی‌تواند جلوی این جنایات را بگیرد تأسف خورد.

قدس‌پور با اشاره به اینکه مقامات اسراییلی نیز اعتراف کردند که وضعیتشان در افکار عمومی جهان هیچ وقت اینگونه نبوده است به مطلب رو مجله اکونومیست درباره اسراییل اشاره و اضافه کرد: مجله اکونومیست روی جلد خود نوشته است که «اسراییل به پایان سلام کن».

وی خاطرنشان کرد: اینگونه نوشته‌ها و اعترافات نشان می‌دهد پایان کار رژیم غاصب صهیونیستی نزدیک است.

امام جمعه موقت سمنان در بخش دیگری از سخنان خود به اقتصاد فروپاشیده اسراییل اشاره کرد و افزود: تورم در اسراییل افزایش یافته و امیدی به اقتصاد آن نیست.

قدس‌پور با تأکید بر اینکه مسئله فلسطین و جنایات رژیم صهیونسیتی بسیار مهم است و نباید عادی شود گفت: نامگذاری روزی به نام قدس از سوی امام خمینی (ره) نشان‌دهنده اهمیت فلسطین است.

وی گفت: نباید فلسطین به موضوع و مسئله عادی تبدیل شود و باید در هر شرایط و مراسم و آیینی این جنایات را برای افکار عمومی جهان بازگو کرد.

امام جمعه موقت سمنان در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان به لزوم مشارکت همگانی برای تحقق شعار سال اشاره کرد و افزود: با توجه به اهمیت موضوعات اقتصادی مقام معظم رهبری شعار امسال را «جهش تولید با مشارکت مردم» انتخاب کردند.

قدس‌پور افزود: همه مردم باید برای تحقق شعار سال به کمک مسئولان بیایند.
منبع/تسنیم

برچسب ها: سمنان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار