تمام دنیا در حال تماشای ما هستند؛
به نظر می رسد این لیونل مسی بوده که تصمیم گرفته بازیکنان تیم ملی آرژانتین را به سمت رختکن هدایت کند.
کد خبر: ۹۹۱۵۵۷
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۷ 06 September 2021

به گزارش تابناک سمنان دیدار امشب یرزیل برابر آرژانتین را باید در بین یکی از عجیب ترین مسابقات تاریخ فوتبال جای داد. در حالیکه تنها دقایقی از شروع بازی گذشته بود، ماموران وزارت بهداشت برزیل به همراه پلیس فدرال وارد زمین شده و قصد داشتند از بازی کردن چهار بازیکنی که قوانین قرنطینه را رعایت نکرده و در این رابطه دروغ گفته بودند را از زمین خارج کنند.

 

مطابق انتظار بازیکنان آرژانتین نیز واکنش تندی به برخورد ماموران نشان داده و با آنها درگیر شدند. اما در شرایطی که به نظر می رسید هنوز سرنوشت این دیدار معلوم نیست، تصاویر موید آن است که لیونل مسی فرمان رفتن بازیکنان تیم ملی کشورش به رختکن را صادر کرده است.

 

نشریه اوله تصویری منتشر کرده که لیونل مسی می گوید "به رختکن می رویم". همچنین این بازیکن هنگام خروج از رختکن و در حالیکه عصبانی بود گفت: "آنها منتظر بودند بازی شروع شود و بعد این کارها را انجام دهند. تمام دنیا در حال نگاه کردن ما هستند و این رفتار درست نیست."

 

در حال حاضر بازیکنان تیم ملی آرژانتین نیز از شرایط عصبانی بوده و معتقدند حتی اگر این اخبار صحت داشته، باید پیش از آغاز مسابقه و در هتل اطلاع رسانی درستی انجام می شده است و رخ دادن این اتفاق در حین مسابقه بی احترامی بزرگی بوده است. به هر حال چهره ناراحت لیونل مسی هنگام خروج از میدان موید آن است که این رفتار هرگز به مذاق بازیکنان آلبی سلسته خوش نیامده است.

 

 

 

 

 

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ورزش سه

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار